• 0551 652 72 71 - 0532 154 20 98
  • hurda@demsangeridonusum.com
Geri Dönüşüm Firmaları

İşletmemiz kurulduğu günden bu güne kadar kalitesinden ödün vermeden siz değerli müşterilerine Hurda Geri Dönüşüm Firmaları olarak hizmet vermektedir.
Başlıca geri dönüşüm ürünlerimiz arasında metal kısmında, Bakır, Alüminyum, Demir, Çinko, Krom, Paslanmaz, Kurşun, Nikel, Kompozit, Alüminyum gelmektedir.Kağıt, Karton, Naylon ve Plastik geri dönüşüm firması olarak da yine sizlere hizmet vermekteyiz.

Firmamızın faaliyet göstermiş olduğu sektöründe bir çok yeniliğe imza atarak sürekli kendisini geliştirmektedir, sizlerin de desteğiyle şirketimiz Türkiye’nin en büyük geri dönüşüm Firmalarından bir tanesi olarak gösterilmektedir.Demsan metal geri dönüşüm sizlere her zaman en hızlı çözümler sunarak hedefleri doğrultusunda Türkiye’nin en büyük geri dönüşüm firması Olma yolunda hızlı adımlarla ilerlemektedir.

Demsan olarak sadece metal üzerine çalışıyor olsak da tonajlı olarak Plastik Geri Dönüşüm Firmaları hizmeti de vermekteyiz, plastik, kauçuk ve naylon tonajlı hurdaları alıp geri dönüşüme katkı sağlamaktayız.

Bilgisayar, Laptop, UPS Güç kaynağı, Yazıcı, Fotokopi, Televizyon, Buzdolabı, Fırın gibi bir çok elektronik hurdaları almaktayız, her geçen gün sizlerle büyüyerek Elektronik Geri Dönüşüm Firmaları alanında profesyonelliğimiz ve kalitemizden ödün vermeden kurumsal çözümler sunmaktayız.