• 0551 652 72 71 - 0532 154 20 98
  • hurda@demsangeridonusum.com
Hurda Paslanmaz

HURDA PASLANMAZ

Hurda Paslanmaz ve Paslanmaz Hurdalarınızı en yüksek piyasa değerinden alıyoruz.Paslanmaz Hurda geri dönüşümde çok önemli bir rol oynamaktadır.Çünkü direk zararlı maddelerden arınması ve o şekilde geri kazanım yapılması gerekmektedir.
Firmamızdan Paslanmaz Hurdalarınız için fiyat teklifi isteye bilirsiniz.

Hurda Paslanmaz Alım ve Satım İşleri

Firmamız 1995 yılında kurulmuş olup hurda ve geri dönüşüm alanlarında hizmet vermektedir.Her çeşit hurdalarınızı yerinizde ve değerinde nakit olarak alıyoruz.Böylelikle atıl durumda olan hurdalarınız bizimle değer kazanıyor,hurda alım yaptığımız geri dönüşüm malzemeler;Hurda kağıt,hurda metal,hurda demir,hurda alüminyum,hurda bakır,hurda kağıt,hurda plastik,hurda palet,hurda araç,hurda alüminyum kompozitler için İLETİŞİM bölümümüzdeki forumu doldurak bizimle irtibata geçiyorsunuz.Personelinimiz hurdalarınızı yerinizde inceliyor ve bir fiyat teklifi sunuyor. Kabul edildiği takdirde yükleme işlemini tamamlayıp sizin belirleyeceğiniz kantarda tartımını yapıp,ücreti nakit olarak veriyoruz.

 

Kuruluşumuz %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.

Hurda Paslanmazlarını bizden teklif almadan lütfen satışını yapmayınız.

Güncel kur üzerinden hurda Paslanmazlarını yerinizden alalım.

 

Hurda Paslanmaz FİYATLARI

Hurda Paslanmaz Fiyatlarında en belirleyici unsurlar LME Borsası ve Çolakoğlu Metalurji A.Ş. vermiş olduğu taban fiyatlardır.

Ayrıca günlük olarak değişen döviz kuruda bir diğer etkendir.Satmak istediğiniz hurdalarınızın menşei ve kaliteside Hurda Paslanmaz fiyatları‘nda belirleyici unsurlardır.

Firmamıza başvurduğunuz takdirde uzman ekibimiz hurdalarınızı inceler ve kalitesini size bildirir, böylelikle satacağınız hurdalarınızda zarar etmezsiniz.

 

hurda

 

GERİ DÖNÜŞÜM

Geri Dönüşüm Nedir?

Değerlendirile bilir atıkların (Kağıt,Metal,Plastik,Naylon,Cam,Beton,) çeşitli yöntemlerle geri kazanımına Geri Dönüşüm denilmektedir.

Geri Dönüşüm Sistemi Nasıl İşler?

1.Kaynakta Ayırma; Değerlendirilebilir nitelikli atıkları çöple karışmadan oluştukları kaynakta ayırarak biriktirme.

 

2.Değerlendirilebilir Atıkları Ayrı Toplama; Bu işlem değerlendirilebilir atıkların çöple karışmadan temiz bir şekilde ayrı toplanmasını sağlar.

 

3.Sınıflama; Bu işlem kaynağında ayrı toplanan malzemelerin cam, metal plastik ve kağıt bazında sınıflara ayrılmasını sağlar.

 

4.Değerlendirme; Temiz ayrılmış kullanılmış malzemelerin ekonomiğe geri dönüşüm işlemidir. Bu işlemde malzeme kimyasal ve fiziksel olarak değişime uğrayarak yeni bir malzeme olarak ekonomiye geri döner.

 

5.Yeni Ürünü Ekonomiye Kazandırma; Geri dönüştürülen ürünün yeniden kullanıma sunulmasıdır.

HURDA ALIM SATIM İŞLERİMİZ

> Hurda Demir

> Hurda Bakır

> Hurda Paslanmaz

> Hurda Alüminyum

> Hurda Kağıt

> Hurda Plastik

> Makina Hurdaları

> Araba Hurdaları

> Hurda Çinko

> Sarı Hurda

> Hurda Pet

> Hurda Naylon

> Hurda Krom

> Hurda Kurşun

> Hurda Karton